Ehted

Siit lehelt leiad parimate kohalike meistrite poolt valmistatud ehted ja aksessuaarid. Leia endale meelepärased tooted ning külasta Mardilaata Saku Suurhallis, sirvi kauplejate kodulehti ja müügikanaleid või võta meistriga ühendust mugavalt läbi Mardilaada veebilehe.

Kõigi tootekategooriate ja meistritega saab tutvuda SIIN

Anne Roolaht - Ehtekunst

Inspiratsiooni ehete loomisel pakub mulle igapäevane ilus elu, kodumaa lihtne, kuid meeletult kaunis loodus, inimesed, loomad, mineraalid, kalliskivid, kõik, mis on olnud ja on. Soovin, et minu loodud ehe oleks mugav ja kantav igas olukorras – rahvariietel, kostüümil või pintsakul, siidkleidil ja karmimal kangal. Soovin, et minu looming toetab ja rõõmustab, paitab ja armastab, innustab ja inspireerib, lennutab kõrgele ja aitab maanduda pehmelt. Just niimoodi sünnivad minu loodud ehted ja leiavad oma inimesed!

Võta kauplejaga ühendust!

Helkiv pross ja helkivad ehete komplektid. “Oled särama loodud”

Baia Decor valmistab toredaid värvilisi, põnevaid ja erikujulisi helkivaid prosse ja kõrvarõngaid, mis rõõmustavad silma ja teevad sind isuaalselt nähtavamaks.. Tooted on valmistatud ja loodud armastusega,saades inspiratsiooni loodusest ja meist ümbritsevast.

Prossid ehivad kandjat nii öösel pimedas kui päeval. Toode on kaetud EL standardile vastava 3M scotchlite helkurkilega. 

Võta kauplejaga ühendust!

Eesti Ehe OÜ

Etno stiilis ehted ja sõled – Eesti disain ja käsitöö.

Igasse päeva midagi ilusat!

Võta kauplejaga ühendust!

Nimi Nimi Nimi

Antud meistrile on omastatud Antud meistrile on omastatud Antud meistrile on omastatud Antud meistrile on omastatud Antud meistrile on omastatud Antud meistrile on omastatud Antud meistrile on omastatud Antud meistrile on omastatud Antud meistrile on omastatud Antud meistrile on omastatud Antud meistrile on omastatud Antud meistrile on omastatud Antud meistrile on omastatud Antud meistrile on omastatud Antud meistrile on omastatud Antud meistrile on omastatud Antud meistrile on omastatud Antud meistrile on omastatud Antud meistrile on omastatud Antud meistrile on omastatud Antud meistrile on omastatud Antud meistrile on omastatud Antud meistrile on omastatud Antud meistrile on omastatud

Võta kauplejaga ühendust!