Skip to content

Kangas ja vaip

Siit lehelt leiad parimate kohalike meistrite tooted, mis on valminud kangast ja vaipast ning kangaspuudel tehtud. Leia endale meelepärased tooted ning sirvi kauplejate kodulehti ja müügikanaleid või võta meistriga ühendust mugavalt läbi Mardilaada veebilehe.

Kõigi tootekategooriate ja meistritega saab tutvuda SIIN

Kangastelgedel kootud vaibad ja linased linikud.

Võta kauplejaga ühendust!

Kangastelgedel kootud tekstiilid ja neist valmistatud tooted – sallid, rõivad ja kotid.

Võta kauplejaga ühendust!

Anneli Säre. Saori kudumine

Saori loovkudumine, sobib hästi ka lastele alates 6. eluaastast.

Võta kauplejaga ühendust!

Hilja Sepp FIE

Suurrätiruudulised kodutekstiilid ja aksessuaarid. Vaipade, tekkide, pleedide, padjakatete, sallide, rättide lapitehnikas pealistekstiili õmblemiseks on kasutatud villaseid kangajääke ja väärtustatud taaskasutusmaterjali. Toodete ruuduline pealispind on villase lõngaga tehtud tepingutega kinnitatud puuvillasele flanellvoodrile. Pehme vooder hoiab ära villase kareduse.

Võta kauplejaga ühendust!

Klauser Baltic

Laudlinad, liinikud, pajalapid, tee-kohvikannusoojendajad, tekstiiltooteid kangast rahvamustriga.

Võta kauplejaga ühendust!

Meie väikeettevõte pakub kangastelgedel kootud kvaliteetseid põrandavaipu. Taaskasutatud materjalidest kaltsuvaibad on tugevad ning püsivad aastaid. Meie tootevalikust leiad telgedel kootud kotid. Need silmapaistvad ja mugavad kotid mahutavad palju ning nende sangad on mõnusalt laiad. Interjööri kaunistuseks sobivad kootud laudlinad igal tähtpäeval.

Võta kauplejaga ühendust!

Põhja-Eesti Pimedate Ühingu tooted on valmistatud nägemispuudega inimeste poolt. Kõik esemed on valminud käsitööna, mistõttu on iga toode kordumatu! Pimedad ja vaegnägijad valmistavad erinevaid keraamilisi tooteid, kaltsuvaipasid, puidust esemeid, harju jms. Samuti on võimalik soetada kinkekaart pimemassööri juurde või keraamika töötuppa.

Ostes meie tooteid toetad nägemispuudega inimeste töötamise võimalusi!

Võta kauplejaga ühendust!

Rõude Küla Selts Rõude Kangrupesa

Meistrid: Helve-Marge Ütsik, Evi Renning ja Ellen Allmere

Meie majas asub Kangrupesa, kus kootakse kangastelgedel kaltsuvaipu.  Vaibad on kvaliteetsed ja kaunid. Kangastel kootud vaibad on leidnud väga suurt tunnustust. Meie vaibad kaunistavad Eestimaal paljusid kodusid ja on müüdud ka Eestist väljapoole, näiteks Brüsselisse, Kamtšatkale, Soome, Rootsi, Lätti ja Leetu.  Kaltsuvaipu tehakse ka tellimuse peale, arvestades kliendi soovi olemasolevatest mustrites ja värvides. Võimalik on ka kududa rahvariideseeliku riiet. Näiteks on tellitud meilt rahvariideseelikuriiet Šveitsist. Kangrupesa võtab vastu ka praktikante, kes soovivad alustada kudumist kangastelgedel.

Võta kauplejaga ühendust!

Tallinna Kopli Ametikool

Tallinna Kopli Ametikool on ainus munitsipaalkutsekool Tallinnas. Koolis on loodud vajalikud õpitingimused tänapäeva tööjõuturu vajadustele vastavalt. Õppetööjärgset praktikat on võimalik läbida nii kohalikes kui ka välismaistes praktikabaasides, kus asuvad kooli lepingulised koostööpartnerid.

Tallinna Kopli Ametikooli missioon on pakkuda erineval tasemel koolitust kutset taotlevatele inimestele, esma-, ümber- ja täiendusõpet. Selleks kasutame kaasaja nõuetele vastavaid konkurentsivõimelisi õppekavasid ja õpikeskonda.

Võta kauplejaga ühendust!

Tallinna Tugikeskus Juks

Meie valikus on kaltsuvaipu, saoritehnikas kootud salle, kotte, keraamilisi tooteid, siidisalle, vilditud seepe, maalitud nõusid, helkureid ja teisi põnevaid tooteid.

Kõik tooted on omanäolised ja kordumatud ning valmistatud erivajadusega inimeste poolt.

Võta kauplejaga ühendust!

Trendbag

 
Uuskasutatud mööblimaterjalidest eestimaine käsitöö.
 
Trendbag – kotid igale maitsele!

Võta kauplejaga ühendust!

Villakamber

Villakamber on pereettevõte. Tegemist on väikese kaasaegse villavabrikuga Läänemaal. Väärindame Eestimaist villa. Valmistame villasisuga tekke, patju, kattemadratseid, villaloori, kraaslinti, lõnga, vanutatud vaibamaterjali telgedel kudumiseks.

Võta kauplejaga ühendust!

etEstonian