Skip to content

Raamatud

Siit lehelt leiad parimad käsitööraamatud. Leia endale meelepärased tooted ning sirvi kauplejate kodulehti ja müügikanaleid või võta meistriga ühendust mugavalt läbi Mardilaada veebilehe.

Kõigi tootekategooriate ja meistritega saab tutvuda SIIN

Eesti Rahva Muuseumi muuseumipood pakub kodumaiseid tooteid rahvuslikust käsitööst kaasaegse Eesti disainini. Meie tootevalikust leiab nii šokolaade ja maiuseid kui ka trükiseid ja kauneid kudumeid. Meelepärased tooted nii suurtele kui ka väiksematele.

Võta kauplejaga ühendust!

Eesti suurim käsitööajakiri toob lugejani mahuka valiku kohalike meistrite loomingut. Käsitöö igas numbris on üle 25 eestikeelse tööjuhendi kudumise, õmblemise, heegeldamise ja tikkimise kohta. Lisaks leidub artikleid eritehnikatest, käsitööürituste kalender ja palju muud põnevat. Iga ajakirja vahel on ka lõikeleht.

Võta kauplejaga ühendust!

Eesti Kirjandusmuuseum  müüb raamatuid: Eesti muinasjutud. Loomamuinasjutud II osa, Väike linnuraamat rahvapärimusest, Väike loomaraamat rahvapärimusest, Väike kalaraamat rahvapärimusest, Väike puu- ja põõsaraamat rahvapärimusest ja teisi

Võta kauplejaga ühendust!

Müüme nii ilukirjanduse, eneseabi kui ka käsitöö raamatuid. Meie populaarsemad käsitööraamatud on makramee, õmblemise ja kudumise teemal.

Võta kauplejaga ühendust!

Raamat "Esiemade käsitööpitside uus elu"

Ülle Erm. Saara Kirjastus 2020

Raamat “Esiemade käsitööpitside uus elu” ja raamatus kuvatud toodete näitusmüük.

Võta kauplejaga ühendust!

Pakume ainult häid käsitööraamatuid ja head lõnga. 

Sinu Saara

Naudi kudumist koos uute Saara raamatutega:

„Kudumine“ Anu Pink

„Eesti silmuskudumine 3. Labakindad“ Kristi Jõeste

Haapsalu salli kalender 2023 „Valge Daami õied“

Võta kauplejaga ühendust!

Kirjastuselt SE&JS Mardilaadal müügil ka värsked menuraamatud: Anu Raud „Kuue ruuduga aken“, „Gunnar Aarma. Täiesti vaba mees“ ning „Metsavenna käsiraamat“!

Võta kauplejaga ühendust!

Ürgrättsepp Kairi

Uurin ja õmblen vanu pikki meeste pükse – kaadsu. Kirjutan neist õmblemisõpikuid. Korraldan oma kodustuudios Setomaal pikemaid ja lühemaid kursuseid, peamiselt käsitsi õmblemisest ja seebi keetmisest. Käsitsi õmblemine, mahetoit, suitsusaun, majutus ja teraapiakass mõjuvad tervendavalt – telli kursus ja võta enda jaoks aega!

Vajadusel liigun õpitoaga teie juurde.

Võta kauplejaga ühendust!

Ise tehtud, hästi tehtud!
Jõulud ja talv on kohe ukse ees. Isetehtud kingitus, milles on koos südamesoojus ja käsitöötraditsioon, on parim kink heale sõbrale ja pereliikmele.
Meilt leiad sa raamatud, ise lisad käteosavuse – ja kink ongi valmis. Heegelda, koo või tiki ja saadki väärt kingi!

Võta kauplejaga ühendust!

etEstonian