Skip to content

Kosmeetika

Siit lehelt leiad parimate kohalike meistrite valmistatud kosmeetikatooteid. Leia endale meelepärased tooted ning sirvi kauplejate kodulehti ja müügikanaleid või võta meistriga ühendust mugavalt läbi Mardilaada veebilehe.

Kõigi tootekategooriate ja meistritega saab tutvuda SIIN

Botanic Garden

Valmistame käsitsi looduskosmeetikat ja aksessuaare, kasutades omaenda ajurveeda teadmistega ühendatud “Harmony and Beauty” retsepte.
Mõtleme globaalselt, kuid tegutseme kohapeal, paljud meie toodetes kasutatavad koostisosad pärinevad kohalikest farmidest. Farmerid armastavad seda, mida nad teevad, ja seda on näha ka nende poolt tarnitavate koostisosade puhul, olgu need siis taimed, lilled, jahu, puit jne. Kasutatavate toorainete värskus ja ilu muudavad meie tooted eriliseks. Õlid ja eeterlikud õlid imporditakse Saksamaalt. Suurem osa meie toodetest on valmistatud looduslike eeterlike õlidega: need ei mõjuta mitte ainult meie nahka, vaid ka meie emotsioone ja vaimset heaolu.
Propageerime aeglast ilu soovitades teie igapäevastele nahahooldusprotseduuridele uue sügavuse andmiseks lihtsaid ja kauneid rituaale. Austame loodust ja keskkonda, rakendame eetilisi tootmispraktikaid ega katseta kunagi oma tooteid loomade peal. Enamik tooteid on vegan.

Võta kauplejaga ühendust!

Ingli Pai on Eesti esimene looduskosmeetika ettevõte, mis pakub üksnes ja ainult looduslikest koostisainetest ilutooteid kogu perele. Meie toodete nimekiri on arenenud aastate vältel pidades esmatähtsaks tarbijat, püüdes pidevalt vastata kliendi tagasisidele ja ootustele, vajadustele. Ingli Pai tunneb suurt vastutust tarbija ees. Seepärast ei sünni uued tooted üleöö. Iga uus toode Ingli Pai sarjas on läbinud väga põhjaliku analüüsi, katsetuste ja testimise aja. Meie eesmärk ei ole esmane vau efekt vaid pigem Ingli Pai toodete positiivne mõju ja tulemus ka pikemas perspektiivis. Õigesti kasutades saavad esimese külmpressi taimeõlid ja eeterlikud õlid tõeliseks elujõuks nahale, tugevdades naha loomulikku võimet olla terve, särav ja kaunilt jumekas. Tänu mahedale delikaatsele lõhnale on Ingli Pai tooted saanud paljude klientide lemmikuks. Mahe, kuid tõhus!

Võta kauplejaga ühendust!

Irja Salvid tooted on valmistatud käsitööna eestimaistest ravimtaimedest ja tunnustatud Põlvamaa Rohelisema märgiga. Salvides kasutatud ravimtaimed on pererahva enda poolt kasvatatud või ökoloogiliselt puhastelt niitudelt ja metsadest korjatud. Ravimtaimede kasutuse tarkus on päritud esiemade käest, kes olid osavad ravimtaimedega ravitsejad. Iidsed retseptid on tänapäevastatud ja täiendatud.

Salvid on lihtsalt kasutatavad ja toimivad kiiresti.

Võta kauplejaga ühendust!

Karurasvaseebid

Karurasvaseebid on looduslikud käsitööseebid, mis on valmistatud naturaalsest pruunkaru rasvast ja kuusevaigust 100-aastase retsepti järgi. Karurasv ja kuusevaik on juba aastasadu olnud tuntud oma heade raviomaduste poolest. Karurasvaseep on eelkõige mõeldud kasutamiseks saunas, aga sobib kasutamiseks ka igal pool mujal, kus seepi kasutatakse.

Võta kauplejaga ühendust!

Karepa ravimtaimeaed asub Karepal, mere ääres. Toodame mahetunnustusega ravimtaime ja ürditeesid ning ürdisooli, ravimtaimedest valmistatud salve ja kibuvitsasiirupit, karulauguvõiet ja pestot. Meilt saab tellida ka õpitubasid ravimtaimede ja loodustoidu teemadel. Oleme suvel avatud ravimtaimede näidisaiana, kohapeal on ka Verner Luke loodusmaalide galerii.

 

 

Võta kauplejaga ühendust!

Looduse Pärl OÜ

Looduse Pärl on 2010. aastal loodud Eesti mahekosmeetika kaubamärk. Kõik tooted valmistatakse käsitööna vaid parimatest looduslikest õlidest ja taimsetest komponentidest. Tootevalikus on ravimtaimesalvid, käsitööseebid, niisutavad ja toitvad tooted kehale, huultele ja juustele.

Meie tootevalikust leiad kindlasti oma lemmikud!

Võta kauplejaga ühendust!

LoodusSPA tooteid luues ja valmistades kanname mõtet, et keha on meie hinge kodu, mille eest tuleb hästi hoolitseda. Kõik tooted on inspireeritud loodusest ja taimede väest ning kasutame vaid kõrge kvaliteediga tooraineid. Valmistame kõik tooted algusest lõpuni Eestis – ainult nii saame tagada toodetele parima kvaliteedi ja värskuse.

Võta kauplejaga ühendust!

MTÜ Mondo arendab ja müüb Ghana, Keenia, Uganda ja Afganistani partnerkogukondade käsitöötooteid, et toetada naiste ja erivajadusega inimeste toimetulekut.

Võta kauplejaga ühendust!

Signe Seebid OÜ on 2010. aastal loodud Eesti looduskosmeetika tootja. Ettevõte kasutab kosmeetikatoodete ja kodulõhnastajate valmistamiseks kvaliteetseid looduslikke komponente.
Signe Seebid tootevalikust leiab seebid, vannipiimad, vannisoolad, vannivahud, kehakoorijad, kehavõid, kehaõlid, eeterlikud õlid ja küünlad.
Ettevõte hoolib keskkonnast ning vähendamaks  keskkonnamõju pakendatakse kosmeetika taaskasutatavatesse pakkematerjalidesse nagu klaas ja taaskasutatud paber.

Võta kauplejaga ühendust!

Muisto seebid

Traditsioonilised käsitööseebid. Seebid on valmistatud traditsioonilisel kuum-protsess meetodil searasvast ja seebikivist. Lisanditena kasutame erinevaid ürte, eeterlikke õlisid, männi- või kasetõrva ning kuusevaiku. Meie valikust leiab endale igaüks sobiva ja kauakestva seebi.

Võta kauplejaga ühendust!

etEstonian