Skip to content

Keraamika

Siit lehelt leiad parimate kohalike meistrite valmistatud keraamikat. Leia endale meelepärased tooted, sirvi kauplejate kodulehti ja müügikanaleid ning võta meistriga ühendust mugavalt läbi Mardilaada veebilehe.

Kõigi tootekategooriate ja meistritega saab tutvuda SIIN

Maalitud portselan. Tootepered: Sinine sari, Täpp, Tunnustatud Eesti Käsitöö märgiga von Lauw. Ehtesari LYSA

Võta kauplejaga ühendust!

OÜ ARS Portselan

Kaupluses ARS Portselan kanname edasi Eesti klassikalise portselanimaali parimaid oskusi ja traditsioone. Meie tööd valmivad kohapeal ja on eranditult meie oma meistrite poolt loodud. Aitame ellu viia teie ideid ja soove – olgu nendeks eritellimusel kujundatud üksikesemed, serviisid, meened või lihtsalt tassile kirjutatud nimi. Pakume väga laia valikut maalitud portselani, mille hulgast leiab kindlasti sobiva iga meie külaline.

Võta kauplejaga ühendust!

Botanic Garden

Valmistame käsitsi looduskosmeetikat ja aksessuaare, kasutades omaenda ajurveeda teadmistega ühendatud “Harmony and Beauty” retsepte.
Mõtleme globaalselt, kuid tegutseme kohapeal, paljud meie toodetes kasutatavad koostisosad pärinevad kohalikest farmidest. Farmerid armastavad seda, mida nad teevad, ja seda on näha ka nende poolt tarnitavate koostisosade puhul, olgu need siis taimed, lilled, jahu, puit jne. Kasutatavate toorainete värskus ja ilu muudavad meie tooted eriliseks. Õlid ja eeterlikud õlid imporditakse Saksamaalt. Suurem osa meie toodetest on valmistatud looduslike eeterlike õlidega: need ei mõjuta mitte ainult meie nahka, vaid ka meie emotsioone ja vaimset heaolu.
Propageerime aeglast ilu soovitades teie igapäevastele nahahooldusprotseduuridele uue sügavuse andmiseks lihtsaid ja kauneid rituaale. Austame loodust ja keskkonda, rakendame eetilisi tootmispraktikaid ega katseta kunagi oma tooteid loomade peal. Enamik tooteid on vegan.

Võta kauplejaga ühendust!

Ester Koitmaa

Oma mõeldud-tehtud keraamilised ehted. Inspireerivad vanad sümbolid ja muidugi looduse värvid ning vormid.

Võta kauplejaga ühendust!

Eva Raudkivi Art/ Määra Mäe Meistrikoda

Eva Raudkivi Art/ Määra Mäe Meistrikoda.  12 aastat olen tegelenud keraamikaga, 30 aastat siidimaaliga. Hetkel suunanud oma tähelepanu keraamikast tekstiili tootedisainile.

Võta kauplejaga ühendust!

Hedwig Seaver keraamika

Hedwig Seaver keraamika on ühe inimese ettevõte ja nimi tulenebki tööde autori nimest. Seega ka minu kätetöö on niiöelda minu enda nägu. Olen olnud juba noorest peale vanade nõude fänn ning ilmselgelt on see olnud inspiratsiooniks minu käekirja väljakujunemisel. Viimane on olnud tegelikult algusest peale ka minu eesmärk, olla oma käekirja poolest äratuntav.
Kui tegevust alustasin peamiselt portselanist aksessuaare tehes, siis tänaseks on suurema osa minu tegemistest võtnud siiski tarbekeraamika. 
Mul on äärmiselt hea meel, et võtsin omal ajal vastu otsuse teha elus suur muutus ja kontoritöötajast sai keraamik. Olen siiani selle üle äärmiselt õnnelik, sest see toidab oluliselt rohkem minu vaimu ning õnnelikud kliendid annavad positiivseid emotsioone.

Oled tererulnud minu maailma!

Võta kauplejaga ühendust!

Kajakeraamika, Kaja Rinaldo-Valdna

Kajakeraamika asub Pärnumaa metsade vahel, kus valmivad omanäolised, südmega tehtud keraamilised esemed. Need rõõmustavad kõiki kasutajaid oma disaini ja graatsilisusega.
Tootearenduse käigus on loodud tooted, mis lihtsustavad argipäeva toiminguid.
Kajakeraamika tooted toovad päikese välja ka kõige sombusemal päeval.

Võta kauplejaga ühendust!

Maris Willadsen

Kõrgkuumuses küpsenud keraamika, mis tehtud kestva kirega. Esemed, mis on unikaalsed ning samas igapäevasesse kasutusse sobivad. Siiras rõõm ja väikesed veidrused.

Võta kauplejaga ühendust!

MTÜ EIT Tugiliisu

Oleme mittetulunduslik eraõiguslik sotsiaal- ja erihoolekande teenuseid osutav asutus. Pakume ja arendame kogukonnapõhiseid teenuseid mõõduka ja raske intellektipuudega täiskasvanud inimestele, kes ei vaja järelvalvet ja hooldust. Osutame ka teisi sotsiaalhoolekande teenuseid erivajadustega inimeste ja nende perekondade toetamiseks toimetulekuks tavapärases keskkonnas.
Toodetena müüme vaimupuudega inimeste poolt valmistatud keraamikat, mis on kõrgelt hinnatud erinevate tarbijate poolt. Lisaks keraamikale pakume ka teisi kvaliteetseid käsitööna valminud tooteid.

Võta kauplejaga ühendust!

Mõisakeraamika

Valmistame otsast lõpuni käsitööna erinevaid ja erilisi keraamilisi tooteid! Nii keskaja hõngulisi rustikaalseid pruunist savist, kui reljeefsete marjade ja käsimaalinguga valgest savist. 

Võta kauplejaga ühendust!

Põhja-Eesti Pimedate Ühingu tooted on valmistatud nägemispuudega inimeste poolt. Kõik esemed on valminud käsitööna, mistõttu on iga toode kordumatu! Pimedad ja vaegnägijad valmistavad erinevaid keraamilisi tooteid, kaltsuvaipasid, puidust esemeid, harju jms. Samuti on võimalik soetada kinkekaart pimemassööri juurde või keraamika töötuppa.

Ostes meie tooteid toetad nägemispuudega inimeste töötamise võimalusi!

Võta kauplejaga ühendust!

Niidy & keraamika

Kõige ägedam, värvilisem ja lahedam käsitöökeraamika

Võta kauplejaga ühendust!

Riine Sooäär

Olen keraamik Saaremaalt. Oma töödes saan inspiratsiooni kohalikust loodusest. Iga minu valmistatud ese on käsitsi valmistatud ja ainukordne. Kuressaares on võimalik ette teatadas külastada minu koduateljeed ja osa võtta õpitubadest.

Võta kauplejaga ühendust!

Siimusti Savikoda

Siimusti Savikoda jätkab traditsioonilist keraamikanõude tootmist Joosep Tiimani poolt 1886. aastal rajatud ettevõttes.

Võta kauplejaga ühendust!

TaevaniMaani Meistrikoda

TaevaniMaani meistrid toovad teieni kauni ja kordumatu tarbekeraamika.

Keraamika, millest õhkub sensuaalsust ja naiselikkust ning mille läbivaks fookuseks on roositemaatika.
 

Võta kauplejaga ühendust!

Tallinna Tugikeskus Juks

Meie valikus on kaltsuvaipu, saoritehnikas kootud salle, kotte, keraamilisi tooteid, siidisalle, vilditud seepe, maalitud nõusid, helkureid ja teisi põnevaid tooteid.

Kõik tooted on omanäolised ja kordumatud ning valmistatud erivajadusega inimeste poolt.

Võta kauplejaga ühendust!

TigaseMann

TigaseManni nime all valmib käsitööna  kõrgkuumuskeraamika, mis paitab silma ja hinge ning kaunistab kodu.

Võta kauplejaga ühendust!

Tallinna Kunstkeraamika Tehas

Tallinna Kunstkeraamika Tehase köögi- ja lauanõud

“EESTI KÄSITÖÖ”; “Värviline, kuid universaalne ja igapäevane”

Meie käsitsi valmistatud nõud aitavad teie köögis ja söögitoas luua hubasust ja sooja kodust õhkkonda. Mitte ainult pidulik laud, vaid ka hommiku-, lõuna- ja õhtusöök peaksid olema nauditavad, ja meie tooted aitavad teid selles suurepäraselt. Ilusad ja ainulaadsed kuumakindlad kööginõud, mida pakutakse erinevates kollektsioonides igale maitsele ja igaks sündmuseks.

Võta kauplejaga ühendust!

Uhti Avatud Ateljee

Uhti kõrtsi kunstnike poolt välja pandud tooted:

-keraamika
-karusnahast tooted
-nahast tooted.

Tutvustame Mardilaadal  sündmust Kedrafest – potikedral treimise võistlus harrastuskeraamikutele, kuhu koguneb võistlejaid üle Eesti.

Võta kauplejaga ühendust!

Vormsi Käsitöö Selts loodi aastal 2000. Seltsi eesmärk on kohaliku kultuuripärandi tundmaõppimine ja tutvustamine, hoidmine, jäädvustamine ja jagamine.

Korraldame üheskoos toredaid õpitubasid, vahetame oskusi, teadmisi ja kogemusi. Oma töödes ja tegemistes kasutame võimalikult palju kohalikke ressursse ning taaselustame kohalikke traditsioonilisi käsitöövõtteid, sageli ka moodsas võtmes. Selle läbi hoiame elus ning kanname edasi siinset kultuuripärandit.

Oleme teadlikult sidunud oma tegemised lastega, sest laste kaasamine on meie töö ja järjepidevuse loomine.

Võta kauplejaga ühendust!

etEstonian